PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483174}
6,2 19 636
ocen
6,2 10 1 19636
7,5 10
ocen krytyków
Funny People
powrót do forum filmu Funny People

Szkoda tylko że "coś jak". Film trochę przydługi. Puenta przychodzi trochę zbyt późno. Ale trudno konkurować z Formanem.

ocenił(a) film na 7
2222

Chyba masz na myśli Kaufmana :D

ocenił(a) film na 6
sinekmen

Mam na myśli reżysera nie tytułową postać.

ocenił(a) film na 7
2222

a to sorki. myślałem że się pomyliłeś. Tak swoją drogą Kaufman to była ciekawa osobistość

ocenił(a) film na 9
2222

Każdy lubi co innego, więc Ty napiszesz 'ciężko konkurować z altmanem', ja napiszę 'co za wspaniały dialog z allenem'. Altmana też trochę lubię. Może to też to, że wszyscy szukamy czego innego w filmach. Bo mądre filmy to nie tylko to, co dokładnie ukazane, ale czego sami się dokopiemy.

ocenił(a) film na 6
Goat_2

Nigdy nie twierdziłem że jest inaczej. Wypowiedzi zawsze dotyczą punktu widzenia osoby która je pisze.
Wprawdzie o Altmanie akurat nic nie wspominałem, ale skoro akurat nazwisko tego człowieka Ci zarezonowało to ok.

ocenił(a) film na 9
2222

Tak, zabawna pomyłka. Pisałeś o Formanie. :-)
W każdym razie trzymam kciuki za Apatowa, żeby go kiedyś wymieniali w jednym zdaniu z tymi, których nazwiska już padły. A to akurat bardziej udany jego film, bo ma też słabsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones