PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830546}
6,2 9 692
oceny
6,2 10 1 9692
6,0 35
ocen krytyków
West Side Story
powrót do forum filmu West Side Story

Ocena

ocenił(a) film na 8

Pierwszy raz natknąłem się na West Side Story (nie będę nawiązywał do1961 bo nie oglądałem). Uwielbiam musicale i obejrzałem ich sporo: od pierwszego High School, przez obie części mamma mia. Jeśli chodzi o grę aktorską to jest ok. Natomiast co do fragmentów muzycznych, pomimo faktu, że dość słabo zapadają w pamięć to podczas samego filmu są na miejscu. Co prawda podczas śpiewu głównej bohaterki, nie do końca (wg mnie) pasował sopran (powinno być nieco łagodniejsze wykonanie, ale i tak jest super). Fabuła jak fabuła, (można się czepiać że po co wracać do przeszłości ale nie okłamujmy się w dzisiejszych czasach nie ma o czym ciekawym zrobić dzieła jednocześnie nie narażając się na krytykę albo niespełnienie dzisiejszych wymogów politycznych, które pomimo zmiany samych kryteriów nadal obowiązują takie czy inne). Na pewno lepiej, że powstał nawet remake niż kolejny film z naciąganym happy endem. Moim skromnym zdaniem film jest bardzo dobry dla osób, które nie miały stycznością z pierwowzorem.

ocenił(a) film na 7
Camillo19_3

Film również jest bardzo dobry dla osób, które widziały pierwowzór, a ja do takich należę :-)

Camillo19_3

Nic nie obejrzałeś...
High schol...mama mia...hahaha....proszę cię!!!....

peterson78

dokładnie to samo pomyślałem :D

Camillo19_3

Filmu nie widziałem, ale już na podstawie opisu, zdjęć i trailera łatwo się domyślić, że to kompletne gówno. A więc w pełni zasłużona ocena 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones