Cara Gee

7,5
1 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cara Gee

Jestem fanem jej roli w serialu The Expance. A ten jej koślawy akcent to już w ogóle mniam.

oberst_prymas

No to jest nas "oficjalnie" dwóch ;) Muszę przyznać, że ma coś takiego w sobie, że ciężko jest mi oderwać od niej wzrok, chociaż widziałem jej inne fotki, spoza Expanse i tam już tak na mnie nie działała. W każdym razie jej image w tym serialu, to spojrzenie itp sprawiają, że ze wszystkich kobiet w Expanse zwróciłem uwagę właśnie na nią.
Za to w ogóle nie kręci mnie Naomi - totalnie nie mój typ urody i tyle, chociaż ma świetny charakter. Czytałem jakiś czas temu "Przebudzenie Lewiatana", na którym oparto 1 sezon i wg mnie w serialu najlepiej odwzorowano Millera, co do Naomi to potrafiła naprawić wszystko jak w serialu, ale nie pamiętam, czy był opisywany jej wygląd, natomiast Amos był takim megajajcarzem, i często rozbawiał załogę, czego trochę brakuje w filmie, chociaż ja go tam lubię (również była identyczna relacja jego z Naomi).
Trochę tych różnic było, jednak uważam, że ekranizacja wyszła świetnie i jest wierna w stosunku do książki w jakichś 90% - właściwie to chyba więcej wątków dodano niż wycięto - już dokładnie nie pamiętam. Teraz pozostaje zaopatrzyć się w 2 tom: "Wojna Kalibana" i porównać z kolejnymi sezonami.
Sorry, że się tak rozpisałem, w dodatku w większości nie na temat, ale trudno - pozdrawiam.

oberst_prymas

totalny badass, najciekawsza rola żeńska w serialu :)

oberst_prymas

Ja też...

oberst_prymas

Chyba moja ulubiona postać w serialu.

oberst_prymas

Wchodzę do tego fanklubu :) I ostrzę sobie zęby na 4 sezon The Expanse - już wkrótce! Sądząc po migawkach, Cara Gee chyba będzie się w nim pojawiała z większą częstotliwością niż dotychczas. Oby :)

drawn

No i niestety - w sezonie 4 było jej stanowczo za mało :(

oberst_prymas

i ja...
:)

oberst_prymas

Ja też! :) Nie tylko najładniejsza postać kobieca, ale przede wszystkim ma najciekawszy charakter!

thomasward

Również jestem fanem i zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówcami. :)
Chciałem obejrzeć ją w innych filmach, ale coś wątły dorobek.
Natomiast w powieści pojawia się dopiero w tomie piątym "Gry Nemezis." Już bałem się, że to postać wymyślona przez ekranizatorów...

oberst_prymas

Najbardziej charakterna postać! Szkoda że w s4 tak jej mało...

użytkownik usunięty
oberst_prymas

Oglądałem ostatnio "Zew Krwi" i pojawia się aktorka, która gdy tylko się odezwała to wiedziałem, że ją kocham ;-) tylko nie mogłem sobie przypomnieć za co?
Od razu wchodzę na Filmweb i sprawdzam - oczywiście! - The Expance! I jak się okazuje, nie tylko ja tu jestem Pasiarzem... :->

oberst_prymas

Dołączam się do fanklubu ! Uwielbiam jej pasiasty akcent . Jej mimika i gra .. bosko.

oberst_prymas

Dołączam....
Jest hipnotyzująca.

oberst_prymas

Beltalowda, Bosmang! Epicka postać.

oberst_prymas

Jedna z najlepszych postaci w "The Expance".

Matrioszek

Bez wątpienia najlepsza postać. Po gównianym S4 oglądam S5 i Camina to perełka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones