Janusz KamińskiI

Janusz Zygmunt Kamiński

8,4
6 858 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Janusz Kamiński

że pisze się o nim górnolotnie: POLSKI OPERATOR, skoro facet tuż po maturze wyjechał z kraju i nigdy tu nie wrócił i uczył sie w Stanach.
Lubimy się przyznawać do Kamińskiego, a Pacułę mamy w za aktorkę amerykańską. Śmiech na sali!!!!

Vena_Poetica

a Polską "Hanię" wyreżyserował i zrobił zdjęcia ?

Vena_Poetica

masz racje So Sad JoAn...

użytkownik usunięty
Vena_Poetica

Kamiński nigdy nie przestał się podawać za Polaka, nakręcił ostatnio film w Polsce, z jakichś wywiadów pamiętam że mówił że jego dzieci poza ang uczą się też polskiego...więc z mojego punktu widzenia jest Polakiem i jak ktoś tu w kraju jest z niego dumny to ma do tego pełne prawo
(Poza tym ciesze sie ze moje nazwisko- Kamiński, może się komuś kojarzyć ze świetnym operatorem a nie z bandą politruków z PiSu)

Zgadzam się w 100% W ostatnim czasie wyreżyserował "Hanię" a w ciekawostkach możemy przeczytać, cytuję "Pod koniec 2002 roku zespół Myslovitz poprosił go o wyreżyserowanie teledysku do piosenki "The Sound of Solitude". Kamiński zgodził się bez wahania, mimo że w tym samym czasie sam Martin Scorsese chciał go zaangażować do swojego projektu..." W dodatku to iż ktoś mieszka za granicą nie znaczy że nie jest Polakiem, zauważ że gdyby nie wyjechał do Stanów nawet nie mogła byś założyć tego tematu... następnym razem pomyśl ile ludzi mieszkających w Polsce nie przyznaje się do swojej Ojczyzny... po prostu wstyd tak oskarżać ludzi nie znając ich

– Chce Pan nauczyć swoje dzieci mówić po polsku?
Żałuję, że nie mówię do nich po polsku. Czuję się dziwnie z tym. Teraz mamy meksykańskie niańki, które mówią do nich po hiszpańsku. Boję się, że będą mówiły po hiszpańsku, a nie po polsku. Trochę przykro. Za to przywiozę je tu kiedyś. Muszą zobaczyć, skąd jest ich ojciec, skąd ma takie nawyki, dlaczego ma taki śmieszny akcent. Chcę, żeby zrozumiały swoje pochodzenie. Bo w końcu są, po mamie Kanadyjce i po mnie Polaku, kanadyjsko-polskimi Amerykanami.

Vena_Poetica

No patrz,a Spielberg urodzony w USA,mieszka tam całe życie,a nazywają go żydem.

Vena_Poetica

Bo Polak, by być Polakiem ma być w Polsce i być Polskim Polakiem!!!!!!!!!!!!! Ugabugaugabuga!!! Tak nam dopomósz Bóóóóóóóóóóóókkkkk!

Co z tego że wyjechał? Aaaa racja! ZDRADZIŁ! ZDRADZIŁ NAAAAASSS!!! Nie jest Polakiem! Jest zdrajocOM! ZdrajcOM!!!!!

A tak na serio - Kamiński wieki temu wyjechał z Polski i NADAL posługuje się rodowym nazwiskiem - jestem z niego cholernie dumny, że robi to, co robi najlepiej i pokazuje, że Polak potrafi! :)

Za to ty nie poza hejtem, nie potrafisz nic ;D

Einshaew

A psycholog to z ciebie po zbóju fest.
b/o

Vena_Poetica

No kuuur*a dyplom uczelni niższej wisi na ścianie nie od wczoraj! Ma się te skilsy, nieprawdaż :)?

Einshaew

A na paradzie armii patryidiotów był? Nie był. Żyd i mason, i lewak.

Alkhilion

Byłem, złożyłeś się po pierwszym strzale (pałą przez nery) jak leżak po sezonie, w równiuteńką kosteczkeu...

Einshaew

Nie ty.

Alkhilion

Faktycznie, źle zinterpretowałem Twoją wiadomość. Sorka :) Uszanowanko na zgodę?:)

Einshaew

Kłaniam się.

Alkhilion

W takim razie przepraszające uszanowanko! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones